Příměstský tábor Tuklaty 2020

27. - 31. července 2020 a 3. - 7. srpna 2020

Rádi bychom pozvali Vaše děti k účasti na příměstském letním táboře v Tuklatech. Tábor je určen pro děti ve věku od 6 do 12 let, individuální domluva ohledně věku je možná. Přihlašování probíhá od čtvrtka 7. května 2020 od 19:00 pomocí přístupu pro rodiče. Děti je nutné přihlásit ve dvou krocích - nejdříve je nutné si všechny děti, které chcete přihlásit, uložit do systému, a pak je všechny naráz přihlásit na tábor.

Základní informace

Kde? Příměstský tábor se bude konat v prostorách bývalé fary v Tuklatech.

Kdy? K dispozici jsou dva turnusy, a to 27. - 31. 7. a 3. - 7. 8. 2020. Děti je možné přihlásit i na oba turnusy zároveň, je však možné, že program se bude zčásti překrývat. Kapacita je omezena.
Sraz dětí je mezi 7:00 a 8:30. Program trvá od 8:30 do 15:30 a mezi 15:30 a 17:00 nabízíme hlídání bez programu.

Stravování

V ceně tábora je dopolední svačina, teplý oběd, odpolední svačina a celodenní pitný režim. Pro brzo příchozí nabízíme možnost dokoupení snídaně. Jsme schopni zajistit bezlepkovou a bezmléčnou dietu.

Program

Zábavný a zajímavý program zajišťují školení mladí vedoucí s mnohaletými zkušenostmi. Čeká nás spousta netradičních sportovních aktivit, tvoření, hraní, trocha přemýšlení a jeden delší výlet. Do programu se průběžně zapojí i několik externistů, kteří zpestří program a naučí děti něco nového. Samozřejmostí je neustálá přítomnost zdravotníka.

Cena

Cena byla stanovena na 1900 Kč/turnus. Cena obsahuje: program v čase od 8:30 do 15:30, možnost hlídání v časech 7.00 – 8:30 a 15:30 – 17:00, dvě svačiny, teplý oběd, pitný režim a odborný dohled. Cena neobsahuje snídani, kterou lze připlatit za 40 Kč/den.

Celá platba za tábor – 1900 Kč/dítě je splatná do 5 dnů od odeslání přihlášky. V případě varianty se snídaní je cena 2100 Kč/dítě. Platby preferujeme převodem na bankovní účet, ale lze se domluvit i na úhradě v hotovosti.

Pokud by někdo chtěl přispět sponzorskou platbou, budeme velice rádi, veškeré peníze budou využity ve prospěch dětí. Případným dárcům můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru na podporu a ochranu mládeže, které můžete za podmínek stanovených příslušným zákonem využít pro odpočty daní. Více informací k této problematice rád poskytne předseda spolku. Sponzorské dary na letní tábor je možné zasílat na účet 2801483654/2010 vedený u Fio banky, a.s.

Podpořit nás můžete také tak, že nezaplatíte ani korunu navíc a přesto přispějete! Náš spolek je zapojen do projektu GIVT.cz, kde při běžném nákupu v zapojených e-shopech (jako jsou mall.cz, drmax.cz, knihydobrovsky.cz, karcher.cz, booking.com a stovky dalších) obchodník pošle několik procent z hodnoty Vašeho nákupu na náš účet. Více informací o tom, jak to celé funguje, nalezte zde.

Spolek Ignisio z.s.

Naší hlavní činností je pořádání akcí pro děti jako jsou tábory, víkendovky a jednodenní výlety do přírody s cílem motivovat děti k týmové spolupráci, ochraně přírody a zájmu o okolí a svět. Také podporujeme participaci mládeže řadou přednášek a workshopů.

Hlavním účelem spolku je vyvíjet veřejně prospěšnou činnost v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže, práce s dětmi a mládeží, podpory rozvoje občanské společnosti, propagace demokratických hodnot a motivace mladých lidí k občanské angažovanosti.

Kontaktní osobou pro rodiče je a případné dotazy ráda zodpoví Zuzana Dorážková na e-mailu dorazkova@ignisio.cz.

Příměstký tábor je realizován za podpory obce Tuklaty.

Přihlášení k odběru novinek

Pro přihlášení k odběru novinek o našich akcích prosím vyplňte tento formulář. Slibujeme, že newsletter budeme zasílat v neobtěžujícím množství a v každém e-mailu bude tlačítko, kterým můžete zasílání zastavit.