druhý LEVEL

každý pátek od 19:00

Zveme všechny mladé lidi ve věku 13 – 16 let do projektu druhý LEVEL.

Pravidelně po týdnu se budou střídat schůzky pořádané formou společenství mládeže, zahrnující společnou modlitbu, duchovní program a témata se schůzkami teambuildingovými.

Na těchto schůzkách s dětmi plánujeme vyzkoušet například řadu netradičních sportů, kreativních a řemeslných aktivit a dále se věnovat i různým formám seberozvoje se zapojením externistů. V hlavě máme nyní například zážitkovou první pomoc, spikeball, profesionální kurzy vaření, workshopy na nejrůznější témata – soft skills, timemanagement, komunikace – prezentační dovednosti, efektivní učení a podobně. Konkrétní náplň setkání bude záležet na domluvě s účastníky a na technických možnostech realizace.

Během školního roku bychom, pokud to bude možné, podnikli také dvě víkendovky a případně i nějaké další výlety.

První informativní setkání letošního projektu druhý LEVEL proběhne v pátek 8. října od 19:00 do 20:30 v prostorách Farnosti sv. Antonína (Dukelských Hrdinů 616/54, Praha 7). Není potřeba se předem přihlašovat. Následně se pak budeme scházet každý týden v pátek, od 19:00 do 20:30. Během školního roku podnikneme také dvě víkendovky a alespoň jeden výlet. Účast je bezplatná.

Případné dotazy prosím směřujte na e-mail druhylevel@ignisio.cz