Příměstský tábor Tuklaty 2024

turnusy: 22. - 26. července 2024 | 29. července - 2. srpna 2024 | 5. - 9. srpna 2024

Rádi bychom pozvali Vaše děti k účasti na již pátém ročníku příměstského letního tábora v Tuklatech. Tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 12 let, individuální domluva ohledně věku je možná. Přihlašování bude spuštěno v úterý 23. ledna 2024 v 17:00 a bude probíhat pomocí přístupu pro rodiče. Děti je nutné přihlásit ve dvou krocích - nejdříve je nutné si všechny děti, které chcete přihlásit, uložit do systému, a pak je všechny naráz přihlásit na tábor. Registraci je možné provést ještě před samotným přihlašováním. Pokud již máte registraci z minulých let, zkontrolujte si, zda znáte své heslo a zda máte aktualizované všechny osobní údaje.

Podívejte se, jak probíhal příměstský tábor minulý rok.

Základní informace

Kde? Příměstský tábor se bude konat v prostorách bývalé fary v Tuklatech.

Kdy? K dispozici jsou tři turnusy, a to 22. - 26. 7. 2024, 29. 7. - 2. 8. 2024 a 5. - 9. 8. 2024. Děti je možné přihlásit i na více turnusů zároveň, je však možné, že program se bude zčásti překrývat.

Kapacita je omezena. Každý z turnusů se uskuteční, přihlásí-li se něj alespoň 15 dětí.


Sraz dětí je mezi 7:15 a 8:30. Program trvá od 8:30 do 15:30 a mezi 15:30 a 16:30 nabízíme hlídání bez programu.

Stravování

V ceně tábora je dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a celodenní pitný režim. Pro brzo příchozí nabízíme možnost dokoupení snídaně.

Program

Zábavný a zajímavý program zajišťují školení mladí vedoucí s mnohaletými zkušenostmi. Čeká nás spousta netradičních sportovních aktivit, tvoření, hraní, trocha přemýšlení a jeden delší výlet. Samozřejmostí je neustálá přítomnost zdravotníka.

Cena

Cena byla stanovena na 2 300 Kč/turnus. Cena obsahuje program v čase 8:30 - 15:30, možnost hlídání v časech 7:15 – 8:30 a 15:30 – 16:30, dvě svačiny, oběd, pitný režim a odborný dohled. Cena neobsahuje snídani, kterou lze připlatit za 40 Kč/den.

Záloha ve výši 1 200 Kč je splatná do 14 dnů od odeslání přihlášky, doplatek je splatný do 10. června 2024. V případě varianty se snídaní je cena 2 500 Kč/dítě a záloha činí 1400 Kč. Platby preferujeme převodem na bankovní účet, ale lze se domluvit i na úhradě v hotovosti.

Pokud by někdo chtěl přispět sponzorskou platbou, budeme velice rádi, veškeré peníze budou využity ve prospěch dětí. Případným dárcům můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru na podporu a ochranu mládeže, které můžete za podmínek stanovených příslušným zákonem využít pro odpočty daní. Více informací k této problematice rád poskytne předseda spolku. Sponzorské dary na letní tábor je možné zasílat na účet 2801483654/2010 vedený u Fio banky, a.s.

Podpořit nás můžete také tak, že nezaplatíte ani korunu navíc a přesto přispějete! Náš spolek je zapojen do projektu GIVT.cz, kde při běžném nákupu v zapojených e-shopech (jako jsou mall.cz, drmax.cz, knihydobrovsky.cz, karcher.cz, booking.com a stovky dalších) obchodník pošle několik procent z hodnoty Vašeho nákupu na náš účet. Více informací o tom, jak to celé funguje, naleznete zde.

Spolek Ignisio z.s.

Naší hlavní činností je pořádání akcí pro děti jako jsou tábory, víkendovky a jednodenní výlety do přírody s cílem motivovat děti k týmové spolupráci, ochraně přírody a zájmu o okolí a svět. Také podporujeme participaci mládeže řadou přednášek a workshopů.

Hlavním účelem spolku je vyvíjet veřejně prospěšnou činnost v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže, práce s dětmi a mládeží, podpory rozvoje občanské společnosti, propagace demokratických hodnot a motivace mladých lidí k občanské angažovanosti.

Kontaktní osobou pro rodiče je a případné dotazy ráda zodpoví Zuzana Grundzová (Dorážková) na e-mailu grundzova@ignisio.cz.

Příměstský tábor je realizován za podpory obce Tuklaty.